Hizmetlerimiz

Sıhhi Tesisat | Güneş Enerjisi Sistemleri | Dalgıç Pompa | Hidrofor | Isı Pompası | Kat Kaloriferi | Arıtma Sistemleri | Otomatik Sulama Sistemleri  | Yerden Isıtma Sistemleri | Su Kaçağı Tespiti

Sunduğumuz servisler

Suyun değdiği her yerdeyiz

Urla tesisat işlerinde, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimiyle hizmet veren Teknik Isı Urla, haftanın her günü bir telefon kadar uzağınızda. Siz de deneyimli, güvenilir ve işinin ehli olan ustalarımızın ilgilenecekleri bakım ve onarım işlerindeki başarısından memnun kalacaksınız.

thoughtful-adult-repairman-holding-pipes-and-tools-resize.jpg

Sıhhı Tesisat

Sıhhi tesisat insanların yaşamında önemli bir yere sahip olan temiz suyun temin edilmesi, kirli suyun yaşam alanlarından uzaklaştırılması ve kullanımını sağlayan tesislerin yapılarak işletilmesini içeren bir meslek birimidir.

Otomatik Sulama Sistemleri

Otomatik Sulama Sistemleri

Çevremizde bulunan yeşillik alanların ihtiyacı olan sulama işlemlerinin düzenli ve sağlıklı bir şekilde yapılması amacıyla depo, borular, hidrofor, springler ve vanalardan oluşturulan bir sistemdir.

Urla Güneş Enerjisi

Güneş Enerjisi sistemleri

Güneş ışığından faydalanılarak enerji elde etmek için kullanılan sistemlere güneş enerjisi sistemleri denilmektedir. 

Urla Kat Kaloriferi

Kat Kaloriferi​

Kat kaloriferi apartman dairelerinin, müstakil evler ya da villalara özel olarak kurulan ısıtma cihazlarıdır.

Urla Arıtma Sistemleri

Arıtma Sistemleri

Su arıtma sistemleri şebeke suyundan istenmeyen tatları ve kokuları gidererek doğrudan musluğunuzdan temiz, taze tat veren su sağlar.

Urla Dalgıç Pompa

Dalgıç Pompa

Dalgıç pompa hava ve su geçirmez özelliğe sahip olmakla birlikte aynı zamanda pompa gövdesinde motoru da bulunan 100-200 metre derinlikte dahi emiş yapabilme özelliği bulunan pompalardır.

Urla Hidrofor

Hidrofor

Hidrofor binalarda, villa ve konutlarda şebeke suyunun yetersiz kalması durumunda suyun basıncını artırmak amacıyla kullanılan pompalardır.

Urla Isı Pompası

Isı Pompası

Isı pompasının genel manada ne olduğunu tanımlamamız gerekirse elektrikten güç alan ve aldığı güç ile artı ya da eksi yönlü ıs taşıma işlemleri gerçekleştiren sistemlerdir diyebiliriz

Urla Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden Isıtma sistemleri konusunda sayısız proje tecrübesi ile Teknik Isı Tesisat olarak hizmet vermekteyiz.

Urla Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan ,nokta atışı yaparak su kaçağı bulma.Teknik ısı tesisat olarak görüntülü yada ses dinleme cihazıyla garantili olarka kaçak giderimi sağlarız.

Urla sıhhi tesisat işlerinde, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimiyle hizmet veren Teknik Isı Tesisat, haftanın her günü bir telefon kadar uzağınızda. Siz de deneyimli, güvenilir ve işinin ehli olan ustalarımızın ilgilenecekleri bakım ve onarım işlerindeki başarısından memnun kalacaksınız.

            Meskeninize giren temiz suyun kullanımdan sonra çıkışı, gözle göremediğimiz bir nakil durumudur. Temiz ve kirli suyun süreklilik barındıran sirkülasyonu, bir takım nedenlerle bozulabilir ve geç kalındığında önemli boyutlarda masraflara yol açabilir. Sıhhi tesisat işi de, hem önleyici bir bakımı, hem de sorun sonrası onarımı gerçekleştirmektir. Bir hanede sürekli olarak temiz suya ihtiyaç varken, o suyun kullanımdan sonra kusursuz bir şekilde dışarı atılması da aynı derecede önemlidir. Yapının çeşitli noktalarında oluşabilecek farklı boyutlardaki hasarın getireceği maddi külfet ile eşyaların zarar görmesi ve ayrıca hijyen koşullarının bozulmasından ötürü sağlığa getirdiği risk göz önünde tutulmalıdır.